Foto drobės

MB Reklama reklamai spausdina įvairaus dydžio foto drobes. Drobė – tai stiprios medžiagos audinys su faktūrinio paviršiumi, pagamintas iš natūralios arba sintetinės medžiagos. Ant drobės galima spausdinti foto nuotrauką, paveikslą ar bet kokį vaizdą, tad galima leisti pasireikšti Jūsų fantazijai. Tai gali būti puikus būdas norint reprezentuoti Jūsų įmonės kolektyvo nuotraukas, atliktus darbus. Taip pat, drobėje puikiai atrodys šeimos ar kelionės nuotrauka ar nuotraukų koliažas.

Foto drobių spausdinimas, gamyba

Spaudai ant drobės galima rinktis iš dviejų rušių drobinės medžiagos – 100% naturalią arba sintetinę. Natūrali drobė yra 400g/m2 storio, dažniausiai naudojama reprodukcijų spausdinimui ar įrėminimui. Ji yra ekologiška, tinka net ir alergiškiems žmonėms. Spausdinant ant natūralios drobės yra naudojamas lateksinis spausdintuvas, kas leidžia drobę padengti specialiu laku, dėl kurio drobė tampa atsparensė blukimui, valymui ir išlieka ilgaamžė.

Foto drobes galime atspausdinti Jūsų norimo dydžio arba galite rinktis vieną iš standartinių dydžių: 30×40 cm; 40×80 cm; 50×70 cm; 60×90 cm; 80×120 cm; 120×60 cm; 150×120 cm; 180×120 cm ir t.t. MB Reklama reklamai, reklamos gamybos įmonė Jums paruoš foto drobę ir įrėmins ją. Drobės rėminimui naudojamas suneriamas proėmis, kuris yra 2-4 cm gylio.

Foto drobės failą galime paruošti mes, arba Jūs galite atsiųsti norimo drobės dydžio. Norint, kad foto drobės vaizdo kokybė būtų itin aukšta, nuotruka ar kitas vaizdas turi būti ne mažesnės raiškos nei 3456×2345 pikselių ir nežemesnės nei 300 dpi rezoliucijos. Nuotraukos dydis turėtų būti ne mažesnis nei 5 Mb.

Foto drobę pagaminsime per 2-4 darbo dienas. Retais atvejais gamybos terminas gali vėluoti, tačiau prieš vykdant užsakymą apie tai informuosime. Jeigu užsakymas yra skubus, informuokite mus ir pasistengsime jį paruošti greičiau.