Lipdukai

MB Reklama reklamai spausdina įvairius lipdukus Kaune. Mes siūlome didelį plėvelių pasirinkimą. Pagrindinės plėvelės lipdukų gamybai yra blizgi, matinė bei skaidri plėvelė. Skaidrūs lipdukai dažniausiai naudojami, kai reikia lipduko be fono. Sienų lipdukai, vaikų kambario lipdukai, butelių ir pakuočių lipdukai, taip pat, lipdukai grindims, automobiliams, langams, tai tik dalis lipdukų kuriuos spausdiname. Mūsų lipdukų gamyba vyksta Kaune, tačiau siunčiame ar važiuojame klijuoti ir į kitus Lietuvos miestus, tokius kaip Alytus, Marijampolė, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai, Vilnius ir t.t. Dirbame visoje Lietuvoje.

Lipdukų gamyba, spausdinimas

Dažniausiai lipdukus spausdiname ant blizgios, matinės ir skaidrios plėvelės. Tačiau galime atspausdinti ant spalvotos plėvelės, pavyzdžiui aukso ar sidabro spalvos ir t.t.. Reklama reklamai gali pasiūlyti lipdukus ant perforuotos plėvelė ar šerkšno. Taip pat, lidpukai gali būti laminuoti (atsparūs lauko sąlgyoms).

Lipdukus galime atspausdinti nuo mažiausio 1 cm skersmens iki 160 cm pločio ir 50 metrų ilgio.
Spaudai dažniausiai naudojame 4 CMYK spalvas, esant poreikiui galime atspausdinti ir su 6 CMYK spalvomis.

Lipdukai gali būti įvairūs. Klasikiniai lipdukai, kurie spausdinami ant blizgios, matinės ar skaidrios plėvelės, dažniausiai būna tik su logotipu ar paprastu užrašus. Dažniausiai tokių lipdukų maketavimas nieko nekainuoja, tačiau jeigu Jums reikalingas personalizuotas lipdukas su daugiau grafinių elementų, tokiu atveju maketavimo kaina skaičiuojama individualiai.

Lipdukų gamyba dažniausiai trunka nuo 2 d.d. iki 5 d.d. priklausomai nuo spausdinamo kiekio, formos bei užimtumo. Jeigu užsakymas skubus, visada užklauskite, kiek truks lipdukų gamybą, o mes pasistenksime Jums juos kuo greičiau pagaminti.

Lipdukų kaina kiekvienam užsakymui skaičiuojama individualiai atsižvelgiant į užsakomą kiekį, lipdukų formatą, plėvelės tipą bei papildomas paslaugas. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą dėl dovanų kuponų kainos ir mes su Jumis susisieksime.

Mūsų spausdinti lipdukai

Susisiekime