Plakatai

Plakatas – tai tam tikro didesnio formato spaudos lakštas su tekstu ir vaizdu leidžiamas reklaminiais, informaciniais arba mokymo tikslais. Mokomieji plakatai plačiai naudojami ne tik mokyklose, bet ir universitetuose, gydytojų kabinetuose, sporto klubuose. Spausdiname įvairus formato plakatus. Jie puikiai tinka reklamuoti savo produkciją, paslaugas, nuotraukas, žemėlapius ir kitą informaciją.

Plakatų spausdinimas

Klasikiniai reklaminiai plakatai iki A3 formato yra spausdinami su lazeriniu spausdintuvu, todėl galime pasiūlyti įvairų popierių. Klasikiniams plakatams naudojame ofsetinį Maxi Offset arba kreidinį baltą Maxi Satin 200-350 gsm popierių.

Lapiniu spausdintuvu spausdiname plakatus iki A3 dydžio. Plačiaformačiu spausdintuvu plakatai spausdinami iki 1,6 x 50 m.

Kiekvienas plakatas yra individualus, kuriamas pagal kliento poreikius ar pateiktus pavyzdžius. Plakato maketavimo kaina nuo 15 EUR.

Plakatus dažniausiai pagaminame per 2-3 darbo dienas. Gamybos terminas dažniausiai priklauso nuo užsakomo kiekio. Retais atvejais gamybos terminas gali vėluoti, tačiau prieš vykdant užsakymą apie tai informuosime.

Plakato kaina kiekvienam klientui skaičiuojama atskirai. Kaina priklauso nuo plakato dydžio, popieriaus ir kitų papildomų darbų, tokių kaip tvirtinimas. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą dėl dovanų kuponų kainos ir mes su Jumis susisieksime.

Mūsų spausdinti plakatai

Susisiekime