Dovanų kuponai

Dovanų kuponai – dažniausiai juos dovanojame artimiesiems, kolegoms ar klientams. Tai puikus būdas parduoti Jūsų paslaugas ar paslaugų komplektą už tam tikrą sumą. Dovanų kuponus spausdiname ant balto ar perdirbto popieriaus, taip pat, ant dekoratyvinio („aukso dulkės“ ar faktūrinio) popieriaus.

Dovanų kuponų gamyba

Dovanų kuponų spaudai naudojame įvairų popierių, atitinakntį kliento lūkesčius. Standartiniams dovanų kuponams naudojamas ofsetinis arba kreidinis baltas Maxi Satin 300-350 gsm. popierius. Ekologiški dovanų kuponai spausdiname ant perdirbto rudo atspalvio popierius. Premium dovanų kuponai spausdinami ant standaus Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popieriaus.

Dažniausiai klientui siūlome 140x80mm dovanų kupono formatą, tačiau galime pagaminti dovanų kuponus pagal Jūsų pageidaujamą formatą. Dovanų kuponai gali būti dvipusiai arba vienpusiai. Taip pat, gali būti kortelės tipo arba atverčiami.

Kiekvienas dovanų kupono maketas yra individualus, kuriamas pagal kliento poreikius ar pateiktus pavyzdžius. Maketavimo kaina priklauso nuo dovanų kupono formato (kortelės tipas ar atverčiamo tipo), tačiau dažniausiai maketavimas kainuoja nuo 15 iki 25 EUR.

Standartinio ar perdirbto popieriaus dovanų kuponus dažniausiai pagaminame per 2-3 darbo dienas. Dovanų kuponus spausdintus ant dekoratyvinio popieriaus pagaminame per 3-5 darbo dienas. Retais atvejais gamybos terminas gali vėluoti, tačiau prieš vykdant užsakymą apie tai informuosime.

Dovanų kuponų kaina kiekvienam klientui skaičiuojama pagal konkrečią užklausą. Kaina priklauso nuo pasirinkto dovanų kupono formato, popieriaus, spalvingumo, taip pat, ar dovanų kuponas atverčiamas ar kortelės tipo bei nuo užsakomo kiekio. Standartinio dydžio 25 vienpusiai dovanų kuponai kainuoja nuo 0,50 EUR/cnt, dvipusiai nuo 0,65 EUR/cnt. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą dėl dovanų kuponų kainos ir mes su Jumis susisieksime.

Dovanų kuponų pavydžiai

Susisiekime