Skrajutės

Skrajutės – tai vienas iš pigiausių ir efektyviausių spaudos būdų, kuriame galima sutalpinti ne tik aktualiausią informaciją, bet ir produktų ar paslaugų nuotraukas.  Skrajutės Jums galėtų  pasitarnauti ne tik kaip efektyvi sklaidos priemonė, bet ir kaip Jūsų kuriamų gaminių ar paslaugų pristatymas laukiamajame ar registratūroje.

Skrajučių gamyba

Skrajučių spaudai naudojame įvairų popierių atitinkantį kliento poreikius. Tačiau dažniausiai skrajutės spausdinamos ant ofsetinio blizgaus Maxi Offset arba kreidinio balto Maxi Satin 130-300 gsm popieriaus.

Skrajutes spausdiname populiariausiais formatais nuo mažiausio A6 iki didžiausio A3, tačiau galime atspausdinti ir sukirsti nestandartinio formato. Skrajutės gali būti vienpusės arba dvipusės. Taip pat, galite rinktis ar skrajutė bus horizontali ar vertikali.

Skrajutės maketą kuriame nuo nulio. Mūsų kiekvienas sukurtas maketas yra individualus, kuriame pagal kliento poreikius ar pateiktus pavyzdžius, arba galime pasiūlyti skrajutėms paruoštus maketus. Maketavimo kaina priklauso nuo kliento poreikių, tačiau dažniausiai skrajučių maketavimas kainuoja nuo 20 iki 30 Eur.

Skrajučių gamybos trukmė priklauso nuo užsakomo kiekio. Esant nedideliam kiekiui (iki 500vnt.) , skrajutės pagaminamos per  1-3 d.d. Užsakant didesnį kiekį (nuo 500 vnt,) skrajučių gamybos trukmė 3-5 d.d..Tačiau, jeigu užsakymas skubus, galime pagaminti greičiau.

Skrajučių kaina kiekvienam klientui skaičiuojama pagal konkrečią užklausą, priklausomai nuo kiekio, spalvingumo bei formato. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Mūsų gamintos skrajutės

Susisiekime