Lipnios etiketės

Lipnios etiketės – tai vienas iš spaudos gaminių skirtas produkto ženklo, instrukcijų ar kitos informacijos pateikimui. Lipnios etiketės gali būti klijuojamos ant labai įvairių gaminių: butelių etiketės, maisto prekių etiketės, rankų darbo gaminių „Hand Made” etiketės, kosmetikos etiketės, cheminių medžiagų ar kitų gaminių etiketės. Etiketes spausdiname ant įvairių paviršių, net ir ant plėvelės, kurios klijai ypač atsparūs šalčiui ir yra labai stipraus lipnumo.

Lipnių etikečių spauda

Lipnias etiketes spausdiname ant lipnaus popieriaus arba PVC plėvelės. Lipnus popierius gali būti nedengtas baltas, tekstūrinis arba metalizuotas. PVC plėvelė turi daugiau pasirinkimų: balta, skaidri, perlo efekto, reljefinės tekstūros. Skiriasi plėvelių storis, klijų rūšis ir plotis. Taip pat, galimi kelių tipų klijai: padidinto lipnumo, pilko pagrindo, šaldytuviniai klijai.

Lipnios etiketės spausdinamos keliais spaudos aparatais, tad pasirinktinai galima spausdinti iki 160 cm pločio ir 100 m ilgio arba etiketės dėliojamos į 330 mm arba 520 mm plotį ir ženkliai didesnį ilgį.

Lipnias etiketes galime atspausdinti keliais būdais:

  1. Popierinės, PP etiketės – suviniotos į rulonėlius. Tokia sauda gaminama, kai užsakomas lipnių etikečių kiekis ne mažesnis nei 1000 vnt.;
  2. Etiketės su šaldytuviniais ar didelio lipnumo klijais;
  3. Įprastos etiketės – spausdinamos ant blizgios, matinės ar skaidrios plėvelės;
  4. Etiketės rulonuose skirtos įvairių gamybos linijų mašinoms.

Mūsų spausdinimo technika leidžia naudoti 4 spalvas CMYK arba 6 spalvas CMYK + LCLM (šviesiai žydra ir šviesiai purpurinė) spalvas. Popierius sudaro papildomą baltą spalvą.

Lipnių etikečių gamyba trunka nuo 2 iki 5 darbo dienų. Gamybos terminas priklauso nuo kiekio ir sudėtingumo. Kartais gamybos terminas gali pailgėti esant šventiniam laikotarpiui.

Lipnių etikečių kaina kiekvienam užsakymui skaičiuojama individualiai atsižvelgiant į užsakomą kiekį, lipnių etikečių formatą, plėvelės tipą bei papildomas paslaugas. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą dėl dovanų kuponų kainos ir mes su Jumis susisieksime.

Lipnių etikečių pavyzdžiai

Susisiekime