Drabužiai su reklama

Marškinėliai, džemperiai, marškiniai, kelnės ir kiti drabužiai su užrašais ar logotipu – tai, puiki Jūsų firminio ženklo reklama ir kitos svarbios informacijos sklaidos būdas. Galime pasiūlyti platų asortimentą drabužių reklamai: marškinėliai, polo marškinėliai, skarelės, džemperiai, bliuzonai, marškiniai, darbo drabužiai, oficialūs drabužiai ir t.t. Logotipams ir užrašams gaminti naudojame įvairią terminę plėvelę atsparią karščiui ir įvairiems pažeidimams. Platus termo plėvelių pasirinkimas. Užrašai ant drabužio perkeliami specialaus termo preso pagalba.

Drabužių su reklama gamyba

Reklamai ant marškinėlių, džemperių, bliuzonų, marškinių ir kitų drabužių naudojame jau išbandytas ir ilgą laiką naudojamas „Firstmark“ bei „Siser“ termo plėveles. Galime pasiūlyti ir nestandartines, rečiau naudojamas termo plėveles, tokias kaip „Brick” – guminė plėvelė, „Glitter” – blizgi, žėrinti plėvelė ar auksinė / sidabrinė veidrodinė plėvelė.

Reklamą, logotipus ar užrašus ant drabužių spaudžiame su termo presu, kurio plotas yra 380 x 380mm, tačiau galime užspausti ir didesnį plotą. Standartiniams gaminiams tokio gamybos ploto pilnai užtenka.

Maketą ant drabužių galime parengti mes arba galite atsiųsti savo. Jeigu logotipas ar užrašas turi būti ploteriuotas, tuomet geriausiai tiktų maketas *.cdr, *.pdf ar *.eps formatais. Maketo paruošimas marškinėliams kainuoja nuo 7 EUR.

Drabužių su reklama gamyba trunka nuo 1 iki keletos darbo dienų. Gamybos trukmė priklauso nuo tuo metu esamo užimtumo, spaudos būdo ir užsakomo kiekio, kurį reikia pagaminti.

Kaina labai priklauso nuo pasirinkto drabužio tipo, užsakomo kiekio bei spaudos dydžio. Norėdami sužinoti gaminių kainą užpildykite žemiau esančią užklausą.

Perkamiausi drabužiai

Darbų pavyzdžiai

Susisiekime