REKLAMINIAI TENTAI

Reklaminiai tentai – taim didelio formato reklaminiai stendai. Tai pigiausia bei efektyviausia reklamos priemonė, o tentų panaudojimas yra labai platus. Juos galima pakabinti bet kur, kur tik galima juos įtempti. Dažniausiai reklaminiai tentai kabinami ant pastatų sienų, ant segmentinių tvorų, šalia automobilių kelių ar praeivių takų ar net velkami ant sunkvežimių priekabų. Yra keletas tentų tipų: PVC tentai – skirti lauko reklami; Lieti tentai – dažniau naudojami vidaus reklamai, foto sienelėms, bet tinkami ir lauko sąlygoms. Reklaminius tentus spausdiname Kaune, bet pristatome visoje Lietuvoje.

REKLAMINIŲ TENTŲ GAMYBA / SPAUSDINIMAS

Reklaminiai tentai yra dviejų tipų:

  • PVC tentai – dažniausiai naudojami tentai lauko reklamai. Jų tarnavimo laikas net iki 5 metų;
  • Lieti tentai – dažniau naudojami vidaus reklamai, foto sienelėms. Šie tentai dažniau naudojami sienų ar remonto vietoms uždengti, jie mažiau glamžosi.

Reklaminius tentus galime atspausdinti nuo mažiausio formato, kuris gali būti ir A3 iki 3 metrų pločio ir 50 metrų ilgio. Taip pat, galime atspausdinti ir platesnius bei aukštesnius tentus, juos sujungdami tarpusavyje (sujungimas beveik nematomas).

Kiekvienas reklaminis tentas yra individualus ir yra kuriamas pagal kliento poreikius ar pateiktus pavyzdžius. Reklaminio tento maketavimas kainuoja nuo 25 EUR.
Galite atsiųsti ir savo turimą maketą. Svarbu, kad rezoliucija nebūtų mažesnė nei 120dpi ir nedidesnė nei 300 dpi. Spalvingumas – CMYK, o makete esanti tekstas turi būti sukreivintas. Tekstas nuo kraštų nemažiau 5 cm.

Reklaminio tento gamybos trukmė priklauso nuo reklaminio tento dydžio ir užsakymo metu esančio užimtumo. Jeigu Jums svarbu užsakytą tentą gauti greičiau, būtinai paminėkite užklausoje datą, kada jau reiktų tūrėti.

Reklaminio tento kaina priklauso nuo pasirinktos medžiagos tipo ir reklaminio tento dydžio. Užpildykite žemiau esančią užklausą ir mes su Jumis susisieksime.

MŪSŲ SPAUSDINTI REKLAMINIAI TENTAI

SUSISIEKIME