Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės – Tai pagrindinis kiekvienos įmonės įvaidžio akcentas. Vizitines korteles spausdiname ant balto ar perdirbto popieriaus, taip pat ant dekoratyvinio (auksinio, grūblėto ir kt.) popieriaus. Norint, kad Jūsų vizitinės kortelės būtų patrauklesnės, jas galime laminuoti „Soft Touch” laminatu ar pagaminti su apvalintais kampais.

Vizitinių kortelių gamyba

Vizitinių kortelių spaudai naudojame įvairų popierių, atitinakntį kliento lūkesčius. Ekonominėms vizitinėms naudojamas ofsetinis arba kreidinis baltas Maxi Satin 300-350 gsm. popierių. Ekologiškoms vizitinėms naudojamas perdirbtas rudo atspalvio popierius. Premium vizitinėms naudojamas standus Focus Card 335 gsm arba GenYous 350 gsm popierius.

Vizitinės kortelės gali būti dviejų formatų – europinis 90x50mm arba amerikietiškas 85x55mm.

Kiekvienos vizitinės kortelės maketas yra individualus, kuriamas pagal kliento poreikius ar kliento pateiktus pavyzdžius. Taip pat, mes galime pasiūlyti ir savo turimus šablonus vizitinių kortelių maketavimui. Jeigu pasirenkamas mūsų sukurtų vizitinių kortelių šablonas, maketavimas kainuoja nuo 6 iki 10 EUR. Jeigu vizitinių kortelių maketas kuriamas individualiai, kaina svyruoja nuo 10 iki 18 EUR.

Standartinis, ekonomines ar perdirbto popieriaus vizitines pagaminsime per 1-2 darbo dienas. Retais atvejais gamybos terminas gali vėluoti, tačiau prieš vykdant užsakymą apie tai informuosime.

Vizitinių kortelių kaina kiekvienam klientui skaičiuojama pagal konkrečią užklausą, tačiau standartiškai vienpusių vizitinių kortelių kaina prasideda nuo 0,10 cnt/vnt, dvipusių nuo 0,20 cnt/vnt. ir mažėja nuo užsakomo kiekio ir norimų papildomų paslaugų, tokių kaip vizitinių kortelių laminavimas, kampų apvalinimas. Galite užpildyti žemiau esančią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

Vizitinių kortelių pavyzdžiai

Susisiekime